Категорія
Інновації
Дата

Forbes Digital

Наступниця із 17-річним досвідом у EPAM. Forbes Ukraine дізнався, що гендиректор найбільшої IT-компанії в Україні Сергій Рожок залишив посаду. Хто його замінив

2 хв читання

Найбільший IT-роботодавець в Україні EPAM змінив місцевого генерального директора /прес-служба

Сергій Рожок до червня 2025-го був генеральним менеджером IT-компанії «EPAM Україна» Фото прес-служба

Прослухати матеріал

Прослухати матеріал

04:27 хвилин

x1
  • 1
  • 1.25
  • 1.5
  • 1.75
  • 2
00:00 / 04:27

Найбільший IT-роботодавець в Україні EPAM змінив місцевого генерального директора. Попередній генменеджер Сергій Рожок залишився в компанії як фінансовий директор, але, згідно з його LinkedIn, відкритий до пропозицій щодо працевлаштування. Що відомо про кадрову зміну в EPAM?

Купуйте річну передплату на шість журналів Forbes Ukraine за ціною чотирьох номерів. Якщо ви цінуєте якість, глибину та силу реального досвіду, ця передплата саме для вас.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
Третій випуск 2025 року вже у продажу

Замовляйте з безкоштовною доставкою по Україні