Новому світу – нова норма. Сьогодні немає жодних обмежень, звідки можливо працювати: у парку, заміському будинку чи з домашнього офісу. Хоч яким би було робоче місце мрії, компанія Lenovo, лідер ринку персональних компʼютерів у світі, допоможе зробити його продуктивним та комфортним. Перевірте себе за чек-листом: чи можете ви працювати будь-де?
Правило №1. Головний фокус – на техніку
У мобільному офісі головний фокус – пристрій. Потужна батарея, її тривалий заряд та легкість ноутбука – фактори, що дозволяють розпочати роботу будь-де. Чи доводилося раніше вагатися, обираючи між потужністю або легкістю? Але ж ефективність – у сукупності. Наприклад, новинка ThinkPad X1 Nano з вагою менше кілограма (від 907 г) оснащена процесором Intel® Core™ i7 vPro® 11-го покоління. Це один із перших бізнес-ноутбуків на платформі Intel® Evo™, яка забезпечує комбінацію продуктивності, швидкого відгуку, тривалої роботи від акумулятора та приголомшливої якості зображення. Must have для мобільного офісу у будь-якій географічній локації.
Правило №2. Завжди залишатися на звʼязку
Тривожна думка щодо мобільного офісу – це несподівана відсутність підключення до інтернету. Часто проблеми роботи серед природи полягають у відсутності Wi-Fi. Проте інженери Lenovo розробили альтернативне рішення – модель ThinkPad X1 Nano із вбудованим LTE-модулем забезпечує швидку передачу даних завдяки мобільному інтернету. Відтепер можна забути про лабіринти шляхів у пошуці Wi-Fi-з’єднання.
Правило №3. Звертати увагу на надійність техніки
Мобільний офіс – це дороги, перельоти та загалом ризикове транспортування пристрою у рюкзаку. Рішення: обрати ноутбук, який «не трісне» від першого ж удару. Пристрої бренда ThinkPad пройшли випробування за стандартами американської армії. Вони надійно працюють за різних температур, витримують побутові удари та проливання води*. Мобільний офіс навіть в екстремальних умовах тепер можливий.
*Не повторювати в реальному житті. Подібна експлуатація не є гарантією майбутнього функціонування.
Правило №4. Не залежати від розеток
Мобільний офіс в першу чергу привабливий свободою, яку він дає. Прикро було б нею не користуватися тільки тому, що ноутбук потрібно постійно тримати біля розетки. І якщо страху низького заряду мобільного пристрою можна уникнути завдяки павербанку, то для ресурсів процесора ноутбука такого рішення замало. Віддалена робота поза межами дому чи офісу можлива лише у разі високої автономності ноутбука.
Насправді багатьом пристроям не під силу працювати без розетки 8-годинний робочий день, не кажучи про додатковий робочий час. Ноутбук ThinkPad X1 Nano продуманий для бізнесу, тому заряду його батареї вистачить до 19 годин автономної роботи. Як і багато інших моделей ThinkPad, він підтримує технологію Rapid Charge, тобто заряджається від 0 до 80% за годину.
Правило №5. Систематизувати документи та вкладки
У мобільному офісі не буде місця полицям для посортованих документів, дошці з наліпками-нагадуваннями чи записникам для нотаток. Тому у пристрої усе це має бути успішно адаптоване для диджитал-світу. Наразі існує чимало програм для цифрового менеджменту команд. Як приклад системного рішення – пакет програм Microsoft. Ідеї можна оперативно зафіксувати в OneNote, формалізувати їх у тексті Microsoft Word, розгорнути вікно Excel для прорахунків і таблиць та візуалізувати це все у PowerPoint. А потім – поділитися з командою ланцюжком результатів в Outlook.
Правило №6. Комунікувати та залучати команду
Один із ризиків фізичної відсутності в офісі – це зниження продуктивності командної роботи. Як необхідність – підтримка зручної та оперативної комунікації з командою в диджиталі. Сервіси диджитал-зустрічей дозволяють ефективно планувати як командні, так і індивідуальні робочі дзвінки. Наприклад, Microsoft Teams дозволяє оперативно та зручно організувати онлайн-зустрічі, а також надає доступ до безпечного хмарного сховища Microsoft 365, аби жодні документи чи матеріали не загубилися у потоці завдань та були доступні будь-коли для всіх членів команди.
Крім цього, ноутбук також має бути продуманим: наприклад, чотири 360-градусні мікрофони дальнього радіуса дії гарантують, що твій голос почують під час конференцій та відеодзвінків.
Правило №7. Захистити себе від кібернебезпек
Безпечна і тиха локація мобільного офісу, на жаль, не означає цифрову безпечність роботи, тому треба подбати про захист своїх даних. Ліцензійні програми Microsoft, до прикладу, містять безпеку передачі даних на різних робочих завданнях. Це стосується зберігання файлів у хмарних сховищах, захисту персональних даних профілю Windows чи конфіденційності онлайн-дзвінків. Окрім цього, часте ситуативне під’єднання до вільних Wi-Fi-точок може містити ризик незахищеного протоколу шифрування даних, що може призвести до їх втрати.
ThinkPad X1 Nano захищає пристрій за допомогою оновленого набору вбудованих рішень безпеки ThinkShield, а також дійсно інноваційних функцій штучного інтелекту та біометричних засобів. Серед них ‒ дискретний модуль довірчої платформи (dTPM), який шифрує дані.
Правило № 8. Отримувати задоволення
Головне правило мобільного офісу – це отримувати задоволення від процесу. Перебудова звичок і перехід на віддалену роботу багатьом далися непросто. Але заразом такий формат відкриває нові можливості. При грамотній організації свого часу і простору можна розширити свої кордони та отримати новий цікавий досвід. А надійна техніка стане у цьому помічником.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.