Аврора. Лев Жиденко /Фото Артем Галкін
Категорія
Лідерство
Дата

Forbes Digital

Перетворити проблему на продукт. Співзасновник «Аврори» Лев Жиденко почав займатися підприємництвом ще в школі. Які його правила бізнесу на чолі найбільш динамічного ритейлера країни

5 хв читання

Співзасновник «Аврори» Лев Жиденко Фото Фото Артем Галкін

Правила бізнесу співзасновника ритейлера «Аврора» Лева Жиденка, який відповідає за візію та стратегічний розвиток однієї з найбільш динамічних компаній країни. Яких принципів лідерства він навчився у менеджерів Toyota та з філософії Григорія Сковороди?

⚡️Інвестуйте у свої знання з сайтом Forbes. Лише з 18 по 21 липня знижка 40% за промокодом FLASH. Отримайте доступ до матеріалів, які формують лідерів. Підписуйтеся.

«Бути доброзичливою людиною – це цінніше і затребуваніше, ніж hard skills», – каже співвласник мережі «Аврора» Лев Жиденко, 44, про один із принципів командоутворення його компанії. Неочікуваний принцип для ритейлера, який з року в рік агресивно зростає. Торік мережа dollar store «Аврора» відкривала новий магазин у середньому кожні 18 годин.

За 2023‐й «Аврора» збільшилася на 495 маркетів, а її виторг зріс удвічі – до 26,9 млрд грн. Наразі кількість точок становить понад 1370, 13 з яких у Румунії. Це найбільша ритейл‐мережа України за кількістю магазинів.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні