Діана Позня, СЕО компанії Techsvit
Категорія
BrandVoice
Дата

Принципи продуктивності гібридного формату роботи. Розповідає CEO технологічної компанії Techsvit

Діана Позня, СЕО компанії Techsvit

За дев’ять років свого існування українська компанія Techsvit працювала над проєктами в 55 країнах світу. Тому ще задовго до пандемії, майже шість років тому, СЕО компанії Діана Позня почала працювати в гібридному форматі. За цей час вона виробила свої принципи, що допомагають їй залишатися продуктивною в умовах шаленого ритму життя. 

Techsvit – технологічна компанія, що працює в трьох напрямах: постачання ІТ-обладнання, автоматизація просторів (офіси, будівлі, кімнати для перемовин) і дистрибуція ІТ-рішень. Клієнти компанії – корпоративний великий бізнес в Україні та світі. У команді працює понад 50 людей.

Принцип №1: завжди виконувати зобовʼязання перед клієнтами

«Я належу до того покоління, що росло вже у незалежній Україні, але ще в умовах радянського способу ведення справ. Думаю, багато хто зіштовхувався з тим, що тебе у наказовому тоні просять почекати в черзі або просто ігнорують, – розповідає Діана. – Коли більшість товарів і послуг зосереджені в руках монополіста, до того ж цей монополіст – держава, клієнт часто змушений просити, щоб йому надали послугу. Нині – особливо для бізнесу – це нонсенс».

У минулому Діана – професійна спортсменка, що дало їй змогу багато подорожувати. Під час подорожей вона побачила, як надають послуги в інших країнах. Важливою відмінністю, яку вона відзначила для себе, стала клієнтоорієнтованість бізнесу в розвинених країнах. Цей підхід Діана вирішила привезти в Україну і зреалізувати в своїй компанії. 

Сьогодні Діана Позня – СЕО компанії Techsvit, що працює над складними технічними проєктами. Головним принципом свого бізнесу вона називає прагнення завжди виконувати зобовʼязання перед клієнтами й досягати найкращого результату, незважаючи ні на що. 

«Нашими першими замовниками стали великі ІТ-компанії, які на той час перебували на стадії активного зростання. Ми мали не відставати від них і працювати за їхніми стандартами. Вони створюють продукти, рухають економіку і світ уперед, а ми допомагаємо їм у цьому».

Принцип №2: планувати все 

«Я керую бізнесом і паралельно особисто веду деякі проєкти, якщо просить клієнт. Інколи робочі питання доводиться розв’язувати в будь-який час доби, адже ми можемо бути в різних часових поясах, – розповідає Діана. – В Україні я проводжу в офісі близько 30% часу. Тому моя команда вже звикла, що я можу працювати буквально звідусіль: з кабінету, аеропорту, літака, машини, кав’ярні». 

Крім того, у гібридному форматі працює і команда Techsvit, а офіс компанії сьогодні використовується як коворкінг. Робота в такому форматі потребує деталізованого планування. Особливо з боку СЕО. 

Якщо подивитися на екран мого ноутбука тепер, там відкрито десять браузерів, а в кожному – по 30 вкладок. І всюди щось важливе. Тож без правильного планування я б банально нічого не встигала.

«Коли мені стало не вистачати 24 годин у добі, я зрозуміла, що потрібно оптимізуватися. Якщо подивитися на екран мого ноутбука тепер, там відкрито десять браузерів, а в кожному – по 30 вкладок. І всюди щось важливе. Тож без правильного планування я б банально нічого не встигала. Робота, відпочинок, сімейні справи, час для себе – все за планом. Мій день завжди починається й закінчується однаково – перевіркою свого розкладу та плануванням».

У гібридному форматі роботи особливої організації та планування потребує й особистий робочий простір. Сьогодні у Діани не одне робоче місце, а декілька у різних форматах. «Маю стаціонарне робоче місце в офісі, а під час карантину таке місце з’явилося ще й удома. Ще один формат роботи – це коли я в дорозі, аеропорту або кав’ярні. Тоді мені потрібен потужний ноутбук, який легко возити із собою. Для мене дуже важлива конфігурація, тому що пристрій має з легкістю витримувати численні навантаження та режим багатозадачності, а також надійно захищати інформацію, яка у гібридному форматі стає ще більш вразливою». 

Принципи продуктивності гібридного формату роботи. Розповідає CEO технологічної компанії Techsvit /Фото 1

Вибір Діани – це ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Carbon. Завдяки сучасній конструкції потужного процесора він виводить багатозадачність на новий рівень. Посилений захист забезпечується додатковими біометричними засобами безпеки – від кнопки живлення з вбудованим зчитувачем відбитків пальців, що дозволяє миттєво входити та завантажувати систему, до програмного забезпечення для розпізнавання обличчя, яке працює з ІЧ-камерою. Свою витривалість та здатність працювати навіть за екстремальних умов пристрій підтверджує відповідністю стандартам міністерства оборони США MIL-STD 810H, де проходить тестування за 12 методами та загалом понад 200 перевірок якості.

Принцип №3: орієнтація на результат

Активний робочий процес і динамічне життя з переїздами має приносити задоволення. Але більш важливим Діана вважає орієнтацію на результат. Отримувати позитивні емоції від процесу – чудово, але в бізнесі також мають бути виставлені «зелені галочки» навпроти виконаних завдань. 

«Найкращі результати вимагають зусиль і дій, постійного навчання, роботи над собою та мотивації. Не варто чекати натхнення від когось, потрібно мотивувати себе самостійно, – каже Діана. – Немає такого, що ми щось не можемо зробити для клієнта. Ми фокусуємось на потребах бізнесу, часто знаходимо та привозимо до України ті рішення, які тут ще не застосовувалися».

Принцип №4: бути гнучким

Останнім, але не менш важливим пунктом для себе Діана виділяє вміння бути гнучким. Сфера IT постійно розвивається, а обставини у світі нагадують про те, що потрібно вміти адаптуватися до будь-яких умов. З першого дня запуску Techsvit команда намагалась побудувати надійний, але гнучкий бізнес. Саме ця гнучкість допомогла компанії пройти усі кризи.

«Потрібно опановувати нові вміння, дізнаватися про нові технології та не обмежувати свої можливості. Постійне самовдосконалення допоможе ефективніше вести власний бізнес та адаптувати його до нових викликів», – каже Діана. 

Принципи продуктивності гібридного формату роботи. Розповідає CEO технологічної компанії Techsvit /Фото 2

Матеріал підготовлено за участю MTI hi-tech-дистрибуції – одного із найбільших в Україні мультивендорних імпортерів і дистриб’юторів у сфері hi-tech-обладнання та інноваційних рішень.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні