Категорія
Лідерство
Дата

Як не відставати від технологій. Розповідають Царьов, Бадрітдінов, Афян, Шпаков, Соколовський та Вовк

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Михайло Царьов, СЕО StarLightMedia

Співпрацюємо з технологічними лідерами. Наприклад, з американською компанією Adtelligent монетизуємо наш контент, а з «Київстаром» інтегрували big data в digital.

Сергій Бадрітдінов, СЕО INTERTOP

Зробили мобільний застосунок, у якому можна вибрати бренди, стилі й отримувати індивідуальні рекомендації. Запустили ігрову платформу, де спивробітники виконують завдання-місії і вчаться ділитися знаннями.

Дмитро Шпаков, президент AB InBev Efes

Використовуємо AI та machine learning для визначення високоризикових транзакцій і підозрілих платежів. Мої особисті принципи «технологічності» – самоорганізованість, гнучкість, проактивність. Важливо проводити регулярний аудит своїх компетенцій.

Артем Афян, керівний партнер юридичної компанії Juscutum

Автоматизуємо процеси. Впровадили CRM-системи, розробляємо ботів для спрощення процедур. Так народилися PatentBot, бот для реєстрації торговельних марок, робот-бухгалтер і бот для подавання судових позовів.

Олександр Соколовський, президент компанії «Текстиль Контакт»

Читаю спеціалізовані сайти і книги. Головне – розпізнавати унікальне й одразу впроваджувати це у свою роботу. Сьогодні, наприклад, обговорював з колегою додаток щодо digital-приміряння одягу – цю ідею потрібно реалізовувати якомога швидше.

Олена Вовк, Голова наглядової ради компанії «Ензим»

Щоб бути «в контексті», потрібно багато читати, спілкуватися з партнерами, конкурентами, стежити за новими технологіями та проєктами. Мій особистий спосіб не відстати – спілкуватися з тими, хто молодший, збагачуватися їхнім поглядом на світ. 

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні