Категорія
Лідерство
Дата

Як не відставати від технологій. Розповідають Царьов, Бадрітдінов, Афян, Шпаков, Соколовський та Вовк

Головні матеріали Forbes Ukraine у email-розсилці. Раз на тиждень на вашій пошті.

Михайло Царьов, СЕО StarLightMedia

Співпрацюємо з технологічними лідерами. Наприклад, з американською компанією Adtelligent монетизуємо наш контент, а з «Київстаром» інтегрували big data в digital.

Сергій Бадрітдінов, СЕО INTERTOP

Зробили мобільний застосунок, у якому можна вибрати бренди, стилі й отримувати індивідуальні рекомендації. Запустили ігрову платформу, де спивробітники виконують завдання-місії і вчаться ділитися знаннями.

Дмитро Шпаков, президент AB InBev Efes

Використовуємо AI та machine learning для визначення високоризикових транзакцій і підозрілих платежів. Мої особисті принципи «технологічності» – самоорганізованість, гнучкість, проактивність. Важливо проводити регулярний аудит своїх компетенцій.

Артем Афян, керівний партнер юридичної компанії Juscutum

Автоматизуємо процеси. Впровадили CRM-системи, розробляємо ботів для спрощення процедур. Так народилися PatentBot, бот для реєстрації торговельних марок, робот-бухгалтер і бот для подавання судових позовів.

Олександр Соколовський, президент компанії «Текстиль Контакт»

Читаю спеціалізовані сайти і книги. Головне – розпізнавати унікальне й одразу впроваджувати це у свою роботу. Сьогодні, наприклад, обговорював з колегою додаток щодо digital-приміряння одягу – цю ідею потрібно реалізовувати якомога швидше.

Олена Вовк, Голова наглядової ради компанії «Ензим»

Щоб бути «в контексті», потрібно багато читати, спілкуватися з партнерами, конкурентами, стежити за новими технологіями та проєктами. Мій особистий спосіб не відстати – спілкуватися з тими, хто молодший, збагачуватися їхнім поглядом на світ. 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні