Моя головна мета в 2021 році. Розповідають Климов, Хмельницький, Ярославський, Ставніцер, Роговський та Примаченко /Getty Images
Категорія
Лідерство
Дата

Моя головна мета в 2021 році. Розповідають Климов, Хмельницький, Ярославський, Ставніцер, Роговський та Примаченко

Getty Images

Вячеслав Климов, співвласник «Нової Пошти»

Відкривати нові відділення, будувати сортувальні термінали, запускати нові продукти для клієнтів. І покращувати сервіс. Особистих цілей у мене три. Перша – більше бути присутнім у житті двох синів. Друга – поліпшити свої результати в тенісі, в який граю вже багато років. Третя – продовжувати читати у такому ж високому темпі, як робив це у 2020 році.

Іван Примаченко, співзасновник освітньої платформи Prometheus

Моя мета – вивести Prometheus на шлях лідерства у сегменті платних онлайн-курсів. Конкуренція велика, і це добре: в такому середовищі створюються найкращі продукти. Хочу також зібрати з онлайн-курсів світових освітніх платформ аналог MBA-програми і пройти її за рік. Буде цікаво порівняти цей досвід із навчанням у Стенфордській бізнес-школі.

Василь Хмельницький, засновник холдингової компанії UFuture

Моя основна мета на 2021 рік – розвиток інноваційного парку UNIT. City та індустріального парку «Біла Церква». Я вірю, що виробництво та інновації – найкраща основа для перезапуску української економіки.

У 2020 році я вперше став батьком доньки. Тому особиста мета на 2021 рік – бути найкращим татом. 

Олександр Ярославський, власник і президент DCH

У 2021-му хочу зайнятися відродженням українського авіабудування. Це буде можливо, якщо в новому році в міжнародному арбітражі розв’яжуть питання «Мотор Січі». Хочу також виконати все заплановане із будівництва аеропорту в Дніпрі, розвитку «Екополіса ХТЗ» в Харкові та інших бізнесів, незважаючи на пандемію й інші виклики часу.

Андрій Ставніцер, співвласник і головний виконавчий директор порту ТІС і зернового терміналу Neptune

У 2021 році мрію реалізувати проєкт, який увічнить пам’ять Михайла Жванецького, який нещодавно пішов із життя. Планую запустити оновлений простір mOre і почати працювати над стартапом з оздоровлення нації. Ще хотів би навчитися працювати з хіпстерами, зрозуміти, навіщо потрібні сторіз в Instagram, і схуднути на 13 кг.

Вадим Роговський, засновник стартапу 3DLOOK

Наш план на 2021 рік – стати стандартом на ринку виробництва одягу у США. З особистих планів: щороку я ставлю за мету відкрити для себе три нові країни. У 2020-му, зі зрозумілих причин, встиг відвідати тільки одну. Хочу повернутися до колишнього темпу й повернути «борг», навідавшись до п’яти нових країн. А ще – виграти великий аматорський турнір з тенісу.

Опубліковано в сьомому номері журналу Forbes (січень-лютий 2021)

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні