Моя головна мета в 2021 році. Розповідають Климов, Хмельницький, Ярославський, Ставніцер, Роговський та Примаченко /Getty Images
Категорія
Лідерство
Дата

Моя головна мета в 2021 році. Розповідають Климов, Хмельницький, Ярославський, Ставніцер, Роговський та Примаченко

1 хв читання

Getty Images

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Вячеслав Климов, співвласник «Нової Пошти»

Відкривати нові відділення, будувати сортувальні термінали, запускати нові продукти для клієнтів. І покращувати сервіс. Особистих цілей у мене три. Перша – більше бути присутнім у житті двох синів. Друга – поліпшити свої результати в тенісі, в який граю вже багато років. Третя – продовжувати читати у такому ж високому темпі, як робив це у 2020 році.

Іван Примаченко, співзасновник освітньої платформи Prometheus

Моя мета – вивести Prometheus на шлях лідерства у сегменті платних онлайн-курсів. Конкуренція велика, і це добре: в такому середовищі створюються найкращі продукти. Хочу також зібрати з онлайн-курсів світових освітніх платформ аналог MBA-програми і пройти її за рік. Буде цікаво порівняти цей досвід із навчанням у Стенфордській бізнес-школі.

Василь Хмельницький, засновник холдингової компанії UFuture

Моя основна мета на 2021 рік – розвиток інноваційного парку UNIT. City та індустріального парку «Біла Церква». Я вірю, що виробництво та інновації – найкраща основа для перезапуску української економіки.

У 2020 році я вперше став батьком доньки. Тому особиста мета на 2021 рік – бути найкращим татом. 

Олександр Ярославський, власник і президент DCH

У 2021-му хочу зайнятися відродженням українського авіабудування. Це буде можливо, якщо в новому році в міжнародному арбітражі розв’яжуть питання «Мотор Січі». Хочу також виконати все заплановане із будівництва аеропорту в Дніпрі, розвитку «Екополіса ХТЗ» в Харкові та інших бізнесів, незважаючи на пандемію й інші виклики часу.

Андрій Ставніцер, співвласник і головний виконавчий директор порту ТІС і зернового терміналу Neptune

У 2021 році мрію реалізувати проєкт, який увічнить пам’ять Михайла Жванецького, який нещодавно пішов із життя. Планую запустити оновлений простір mOre і почати працювати над стартапом з оздоровлення нації. Ще хотів би навчитися працювати з хіпстерами, зрозуміти, навіщо потрібні сторіз в Instagram, і схуднути на 13 кг.

Вадим Роговський, засновник стартапу 3DLOOK

Наш план на 2021 рік – стати стандартом на ринку виробництва одягу у США. З особистих планів: щороку я ставлю за мету відкрити для себе три нові країни. У 2020-му, зі зрозумілих причин, встиг відвідати тільки одну. Хочу повернутися до колишнього темпу й повернути «борг», навідавшись до п’яти нових країн. А ще – виграти великий аматорський турнір з тенісу.

Опубліковано в сьомому номері журналу Forbes (січень-лютий 2021)

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні