Категорія
Гроші
Дата

Forbes Digital

Фонд держмайна продає готель «Козацький» у Києві. Forbes знайшов претендентів на об’єкт у серці столиці

4 хв читання

готель «Козацький» Київ /з офіційного сайту «Prozorro.Продажі»

Тризірковий готель «Козацький» у центрі Києва виставили на приватизацію за стартовою ціною 155,5 млн грн Фото з офіційного сайту «Prozorro.Продажі»

Фонд державного майна України (ФДМУ) 18 липня проведе онлайн-аукціон з продажу готелю «Козацький». За привабливою локацією в центрі Києва і невисокою ціною ховається непрезентабельний застарілий актив. Щоб зробити його конкурентоспроможним, треба додатково вкласти в 1,5–2 рази більше від стартової ціни у 155,5 млн грн за готель ($400 за кв. м). Чи є охочі його купити

⚡️Інвестуйте у свої знання з сайтом Forbes. Лише з 18 по 21 липня знижка 40% за промокодом FLASH. Отримайте доступ до матеріалів, які формують лідерів. Підписуйтеся.

Від старту аукціону з продажу готелю «Козацький» його вже відвідали 12 потенційних покупців. «Буває по два перегляди на день», – каже в.о. директора готелю Людмила Таран. 

Цікавляться станом комунікацій, конференц-залами, рестораном, кухнею, підвалом, розповідає вона. Номери майже не дивляться. «Всі й так розуміють, що потрібен ремонт», – пояснює Таран. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні