Внаслідок пожежі, яка сталася 5 березня на території заказників на київських Осокорках, вигоріло понад 10 га. Екоактивісти, забудовник та інвестори обмінюються взаємними звинуваченнями. Нацполіція розпочала розслідування. Що відбувається?
Купуйте річну передплату на шість журналів Forbes Ukraine за 1259 грн замість 1799 грн. Якщо ви цінуєте якість, глибину та силу реального досвіду, ця передплата саме для вас. В період акції Christmas sale діє знижка 30% 🎁
5 березня о 16:46 до Служби порятунку надійшли заявки про пожежу біля озера Тягле в Дарницькому районі Києва, повідомила ДСНС. Загорілися суха трава й очерет на відкритій території.
Громадська організація «Екопарк Осокорки» припускає, що це підпал, і пов’язує його з компанією Stolitsa Group, яка поруч веде будівництво. Девелопер називає такі звинувачення інформаційною атакою і говорить про захист репутації в суді.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.