Категорія
Гроші
Дата

Третя спроба відремонтувати БЕБ. Після Офісу президента та депутатів за реформу бюро взявся Кабмін. Чи є шанси нарешті створити єдиний орган розслідування справ бізнесу

Перезавантаження Бюро економічної безпеки /ілюстрація Ілля Колесник для Forbes Ukraine

Уряд подав два законопроєкти для перезавантаження Бюро економічної безпеки Фото ілюстрація Ілля Колесник для Forbes Ukraine

У Верховній Раді зʼявилися законопроєкти з третьою за час під час повномасштабної війни спробою перезавантаження Бюро економічної безпеки, що розслідує справи проти бізнесу. Цього разу ініціатива належить Кабміну. Що пропонують змінити в уряді та чи зменшить це тиск на бізнес з боку силовиків. 

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Кабінет міністрів подав до Верховної Ради (ВР) два законопроєкти про перезавантаження Бюро економічної безпеки (БЕБ) №10439 та зміни до Кримінально-процесуального кодексу (КПК) для удосконалення роботи бюро №10440. Над документами працювало Міністерство юстиції, йдеться у повідомленні на сайті міністерства від 29 січня.

До створення нової концепції також був долучені заступник голови ОП Олег Татаров та Офіс генпрокурора, стверджують два співрозмовники в ОП та ВР, що попросили не вказувати своїх імен у цій статті через чутливість інформації.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні