Категорія
Гроші
Дата

Forbes Digital

«Питання експорту курятини і яєць зняті». Які результати дводенних перемовин між Польщею та Україною. Бліцінтервʼю міністра агрополітики Сольського

2 хв читання

Микола Сольський /Ігор Тишенко для Forbes Україна

Микола Сольський: «Зараз ми набагато ближче до розблокування кордону, ніж були вчора» Фото Ігор Тишенко для Forbes Україна

У Варшаві завершились дводенні перемовини між Україною і Польщею щодо розвʼязання зернової кризи. Які питання вдалось вирішити, а які викликали найважчу дискусію, розповів Forbes міністр агрополітики Микола Сольський.

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

«Зараз ми набагато ближче до розблокування кордону, ніж були вчора», – каже міністр агрополітики Микола Сольський.

Польські фермери та перевізники періодично блокують кордон із лютого 2023-го. Через це вітчизняні перевізники та виробники не можуть безперешкодно та вчасно доставляти свої товари на ринки інших країн, держбюджет України недоотримує мільйони гривень.

27–28 березня у Варшаві пройшли перемовини між урядами Польщі, України та профільними асоціаціями обох країн. Сукупно дводенні перемовини тривали понад пʼять годин. «Була відверта та непроста розмова», – каже Сольський.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні