Уряд Німеччини в межах програми міжнародної співпраці ReACT4UA виділив гранти загальною сумою €700 000 для 68 українських операторів на телеком-проєкти, повідомляє Міністерство цифрової трансформації. Завдяки цьому українці на деокупованих територіях отримають доступ до якісного інтернету.
За 107 років існування Forbes логотип змінювався 18 разів, але таким авангардним і вільним світ його бачить вперше. В новому числі журналу Forbes Ukraine: сучасне мистецтво, топ-50 благодійних фондів, альтернативна енергетика, 30 до 30. Замовляйте вже зараз!
Ключові факти
- Найбільше проєктів реалізують на Київщині – 16, Сумщині – 13, Харківщині – 11 та Херсонщині – 6.
- Серед переможців 50 компаній використовують xPON, ця технологія найбільш стійка до відключень електрики, яка надає швидкість до 1 Гбіт/c.
Контекст
Гранти українським операторам телекомунікаційних послуг надаються в межах програми міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), яка фінансується Урядом Німеччини й реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення найкращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.
Нещодавно Кабінет Міністрів схвалив залучення від Франції €200 млн грантових коштів на реконструкцію та відновлення критичної інфраструктури.
Сума прямих збитків, нанесених інфраструктурі України під час війни, станом на січень сягнула $154,9 млрд. За оцінкою експертів проєкту KSE «Росія заплатить», сума враховує також збитки, завдані Україні через підрив Каховської ГЕС 6 червня 2023 року. Загалом збитки української енергетики оцінюються у $9 млрд, ЖКГ – $4,5 млрд.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.