Категорія
Новини
Дата

Ахметов виключив можливість роботи метзаводів у Маріуполі під російською окупацією

Металургійні заводи групи «Метінвест» Ріната Ахметова не працюватимуть після можливої окупації Маріуполя. Про це Ахметов сказав в коментарі для The Wall Street Journal.

Forbes Україна випустив новий номер друкованого журналу. В ньому майже два десятки ексклюзивних матеріалів. Придбати журнал з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • «Азовсталь» та Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча, на яких у місті працювало близько 40 000 осіб, знаходяться під контролем України, але тимчасово закриті.
  • Російські війська перетворюють Маріуполь на руїни, вбивають маріупольців і бомбардують заводи, сказав Ахметов. «За жодних умов ці заводи не працюватимуть під російською окупацією», – наголосив він.

Контекст

Група «Метінвест» ще 24 лютого оголосила про переведення частини обладнання Маріупольського меткомбінату імені Ілліча та «Азовсталі» в режим гарячої консервації для забезпечення безпеки працівників та збереження обладнання.

Завдяки цьому настання техногенної катастрофи в Маріуполі в результаті військових дій виключено. Консервація потужностей виконана у тому числі для того, щоб їхню роботу можна було відновити навіть у разі можливих пошкоджень, заявила пресслужба групи.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні