Категорія
Новини
Дата

Акселератор MITS зробив перші інвестиції по $200 000 в кілька українських оборонних стартапів

1 хв читання

Акселератор для оборонних стартапів MITS та American University Kyiv завершили першу програму для українських mil-tech стартапів. Її учасники програми отримали від MITS по $200 000. Про це Forbes повідомили в акселераторі.

Ключові факти  

  • Пряма інвестиція MITS в кожного з учасників програми – $100 000. Ще у $100 000 в MITS оцінюють свою експертизу, надану у партнерстві з American University Kyiv. В наглядовій раді MITS – колишні чиновники НАТО і фахівці з компанії Lockheed Martin, що виробляє артилерійські системи HIMARS. 
  • Акселератор запустився у лютому 2024-го року, програма тривала 15 тижнів. 
  • У програмі брали участь команди, які розробляють системи захищеного зв’язку для дронів, носимі детектори та «глушилки» дронів на основі ШІ, системи візуального позиціонування для використання в умовах відсутності, глушіння або пошкодження сигналу GPS. Також серед учасників програми – команда, яка займається виробництвом двигунів для дронів. 
  • «Стартапи акселераційної програми MITS надають рішення, які постійно адаптуються до потреб користувачів», – каже член Наглядової ради MITS Девід Бонфілі, який обіймав керівні посади в інвестиційних компаніях Citadel, BlackRock та Two Sigma.
  • Після завершення першої акселераційної програми MITS оголошує другий набір. Податися можна заповнивши Google-форму.

Контекст 

Засновники акселератора MITS – група американських інвесторів на чолі з Перрі Бойлом, колишнім членом виконавчого комітету Point 72, LP, однієї з провідних світових компаній з управління інвестиціями. Цільовий фонд MITS – $50 млн. 

Співголови наглядової ради – колишній стратегічний радник міністра оборони США та генсекретаря НАТО Філіп Карбер та ексзаступник помічника генсекретаря НАТО з питань оборонних інвестицій Ернест Герольд.

До правління входять співзасновник ACME General Corp. Девід Бонфілі, ексрегіональний директор з розвитку міжнародного бізнесу в Lockheed Martin Монік Браун, співзасновник обʼєднання учасників технологічної екосистеми UATechosystem Антон Мельник. Радниця — військова волонтерка Аліна Ловчиновська.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд