Категорія
Новини
Дата

Акціонери Tesla подали до суду на Ілона Маска і компанію через систему автопілота

Акціонери Tesla подали до суду на компанію та її гендиректора Ілона Маска через заявлені можливості автономного водіння, які виявилися помилковими, пише Business Insider.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Акціонери подали до суду через ймовірну помилковість заяв про можливості автопілота, які, на їхню думку, завдали шкоди акціонерній вартості Tesla.
  • За словами позивачів, Tesla 4 роки приховувала, що її автопілот може спричинити серйозний ризик аварій та травм.
  • «Внаслідок неправомірних дій та бездіяльності відповідачів, а також різкого зниження ринкової вартості звичайних акцій компанії позивачі та інші учасники групи зазнали значних збитків», – йдеться у заяві.

Контекст

Технологія автопілота могла стати причиною кількох гучних аварій, які змусили регулюючі органи втрутитися.

16 лютого Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) змусила Tesla відкликати 362 000 своїх автомобілів через побоювання, що її програмне забезпечення FSD може призвести до аварій на дорогах. Це збіглося з падінням ціни її акцій на 5,7%, через що компанія втратила $38,6 млрд корпоратизації.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні