Категорія
Новини
Дата

Банк Barclays заблокував рахунки «Челсі» через санкції проти Абрамовича

Банк Barclays тимчасово заблокував банківський рахунок англійського футбольного клубу «Челсі» та клубні кредитні картки. Причина — санкції проти власника Романа Абрамовича, пише Sky Sports. 

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Співробітники «Челсі», які мають корпоративні кредитні картки, наразі не можуть ними користуватися. Банківський рахунок клубу в Barclays заблокований.
  • Рахунки «Челсі» тимчасово заблоковані через те, що банки перевіряють спеціальну ліцензію «Челсі» на продовження футбольної діяльності, яку видав британський уряд у четвер, пише видання. 

Контекст

Уряд Великої Британії оголосив про санкції щодо семи осіб, включно з Романом Абрамовичем. Після санкцій «Челсі» дозволені лише дії, які безпосередньо повʼязані з футболом. Це означає зупинку комерційної діяльності, надходжень від трансляцій та неможливість продовжити контракти з гравцями.

Санкції також блокують продаж «Челсі». Але уряд Великої Британії готовий дозволити продати клуб, за умови, що Абрамович не отримає виторг від продажу. Раніше він заявляв про готовність продати «Челсі» за 4 млрд фунтів стерлінгів та пожертвувати гроші постраждалим у війні в Україні.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні