Категорія
Новини
Дата

Банк Barclays заблокував рахунки «Челсі» через санкції проти Абрамовича

Банк Barclays тимчасово заблокував банківський рахунок англійського футбольного клубу «Челсі» та клубні кредитні картки. Причина — санкції проти власника Романа Абрамовича, пише Sky Sports. 

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Співробітники «Челсі», які мають корпоративні кредитні картки, наразі не можуть ними користуватися. Банківський рахунок клубу в Barclays заблокований.
  • Рахунки «Челсі» тимчасово заблоковані через те, що банки перевіряють спеціальну ліцензію «Челсі» на продовження футбольної діяльності, яку видав британський уряд у четвер, пише видання. 

Контекст

Уряд Великої Британії оголосив про санкції щодо семи осіб, включно з Романом Абрамовичем. Після санкцій «Челсі» дозволені лише дії, які безпосередньо повʼязані з футболом. Це означає зупинку комерційної діяльності, надходжень від трансляцій та неможливість продовжити контракти з гравцями.

Санкції також блокують продаж «Челсі». Але уряд Великої Британії готовий дозволити продати клуб, за умови, що Абрамович не отримає виторг від продажу. Раніше він заявляв про готовність продати «Челсі» за 4 млрд фунтів стерлінгів та пожертвувати гроші постраждалим у війні в Україні.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні