Найбільша криптобіржа у світі Binance продовжуватиме співпрацю з регуляторами в США та в усьому світі щодо розробки «чіткого та продуманого регуляторного поля». Про це йдеться у заяві біржі у відповідь на позов від Комісії з торгівлі товарними фʼючерсами США (CFTC) про порушення законодавства.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- «Скарга, подана CFTC, є несподіваною та невтішною, оскільки ми співпрацюємо з CFTC понад два роки», – наголошується в заяві.
- У Binance наголосили, що протягом останніх двох років біржа збільшила інвестиції, щоб переконатися, що на платформі немає активних користувачів із США.
- За цей період наша команда з комплаєнсу зросла зі 100 до близько 750 спеціалістів, у тому числі майже 80 співробітників мають попередній досвід роботи в правоохоронних або регуляторних органах і приблизно 260 співробітників – професійні сертифікати з комплаєнсу, йдеться у заяві.
- «Ми інвестували додатково $80 млн в KYC вендорів, моніторинг транзакцій, ринкову аналітику та інструменти для розслідування, які підтримують наші програми комплаєнсу», – наголошується в заяві.
- Біржа заявляє, що на платформі запроваджено надійний підхід «трьох ліній захисту» до ризиків і комплаєнсу.
Контекст
Комісія з торгівлі товарними фʼючерсами США (CFTC) 27 березня подала позов проти найбільшої у світі криптобіржі Binance Holdings Ltd. та її гендиректора Чанпена Чжао. У позові йдеться про порушення біржею правил торгівлі деривативами.
CFTC – один із кількох американських органів, які розслідують діяльність Binance. Служба внутрішніх доходів та федеральні прокурори перевіряють дотримання компанією правил боротьби з відмиванням грошей, а Комісія з цінних паперів та бірж перевіряє, чи Binance пропонувала користувачам торгівлю незареєстрованими цінними паперами.
Binance, яка почала стрімко зростати з 2017 року та майже одразу залишила позаду конкурентів, відчула стрімке збільшення своєї частки ринку після краху FTX у листопаді минулого року. Щодо розслідувань у США компанія стверджувала, що глобальна біржа не підпадає під американську юрисдикцію, оскільки не має штаб-квартири у США.
Binance також сигналізувала, що розраховує домовитися з владою США і що вона усунула прогалини у роботі, які існували в перші роки.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.