Чанпен Чжао /Getty Images
Категорія
Новини
Дата

Binance і гендиректор біржі Чанпен Чжао отримали позови від Комісії з торгівлі товарними фʼючерсами США

1 хв читання

Чанпен Чжао Фото Getty Images

Комісія з торгівлі товарними фʼючерсами США (CFTC) 27 березня подала позов проти найбільшої у світі криптобіржі Binance Holdings Ltd. та її гендиректора Чанпена Чжао, пише Bloomberg. У позові йдеться про порушення біржею правил торгівлі деривативами. 

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • CFTC подала позов до федерального суду в Чикаго. Регулятор деривативів заявив, що Binance ухилилася від своїх зобов’язань, не зареєструвавшись у ньому належним чином. 
  • «Відповідачі нехтували чинними федеральними законами, сприяючи розширенню клієнтської бази Binance у США, тому що це було для них вигідно», – йдеться у позові CFTC. 

Контекст

Комісія з торгівлі товарними фʼючерсами США – один із кількох американських органів, які розслідують діяльність Binance. Служба внутрішніх доходів та федеральні прокурори перевіряють дотримання компанією правил боротьби з відмиванням грошей, а Комісія з цінних паперів та бірж перевіряє, чи Binance пропонувала користувачам торгівлю незареєстрованими цінними паперами.

Binance, яка почала стрімко зростати з 2017 року та майже одразу залишила позаду конкурентів, відчула стрімке збільшення своєї частки ринку після краху FTX у листопаді минулого року. Щодо розслідувань у США, компанія стверджувала, що глобальна біржа не підпадає під американську юрисдикцію, оскільки не має штаб-квартири у США.

Binance також сигналізувала, що розраховує домовитися з владою США і що вона усунула прогалини у роботі, які існували в перші роки. 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні