Категорія
Новини
Дата

Binance запускає благодійну NFT-колекцію. На зібрані кошти закуплять 103 машини швидкої допомоги

NFT-маркетплейс Binance оголосив про запуск колекції NFT від благодійного фонду United Ukraine Foundation (UUF). Аукціон розпочнеться 16 червня о 13:00 на Binance NFT. Зібрані кошти направлять на закупівлю 103-х машин швидкої допомоги для українців.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • У рамках запуску NFT проєкту «Набери 103 – врятуй життя» на Binance NFT, фонд UUF розробив унікальну NFT-колекцію. Власники кожного NFT матимуть можливість першими дізнаватися про події у фонді та брати участь у житті організації, йдеться у пресрелізі.
  • Зібрані кошти від аукціону будуть направлені на закупівлю 103-х машин швидкої допомоги для порятунку українців у гарячих точках. Наразі фонд UUF вже закупив та доставив в Україну 30 автомобілів і планує придбати ще 73 машини швидкої допомоги.
  • NFT-маркетплейс Binance використовує таку ж систему облікових записів, що й Binance.com. Поточні користувачі Binance можуть отримати доступ до майданчика і торгувати за допомогою своїх облікових записів на Binance. Нові користувачі можуть просто зареєструватися на Binance.com, щоб створити або зареєструвати на платформі Binance свої NFT. 

Контекст

З 9 березня Binance припинила підтримку транзакцій із картками Visa та Mastercard, випущеними в Росії. Крім того, у РФ не будуть доступні транзакції, ініційовані фінансовими установами за межами країни.

Раніше Binance запустила криптовалютну картку Binance Refugee Card для всіх поточних і нових користувачів Binance з України, які були змушені переїхати до країн ЄС через війну. Біженці, які подали заявку на отримання криптовалютних карт Binance Refugee Card, отримають 75 BUSD, що еквівалентно $75, на місяць протягом трьох місяців. Криптовалюта BUSD буде автоматично конвертована в місцеву валюту під час оплати карткою.

Binance – найбільша у світі біржа для криптовалютних операцій. Компанію було засновано 2017 року. У листопаді 2021-го платформа щодня обробляла операцій на $76 млрд. Окрім торгівлі електронними грошима, Binance надає й інші послуги, залежно від регіону. В Україні, наприклад, доступні робота з фʼючерсами, відкриття фірмової картки та позики.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні