Категорія
Новини
Дата

Binance запускає криптовалютну картку для українських біженців у ЄС. Нараховуватиме по $75 протягом трьох місяців

Найбільша у світі криптовалютна біржа Binance запускає криптовалютну картку Binance Refugee Card для всіх поточних і нових користувачів Binance з України, які були змушені переїхати до країн ЄС через війну, йдеться в пресрелізі біржі.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Криптокартка, яку Binance створила у партнерстві з Contis, дасть змогу переміщеним українцям здійснювати або отримувати криптовалютні платежі та робити покупки в ритейлерів у ЄС.
  • Отримання та використання картки безкоштовне. Щоб отримати Binance Refugee Card, біженцям потрібно буде використовувати наявний обліковий запис, зареєстрований в Україні, або зареєструвати новий обліковий запис Binance, використовуючи українську домашню адресу.
  • Біженці, які подали заявку на отримання криптовалютних карт Binance Refugee Card, отримають 75 BUSD, що еквівалентно $75, на місяць протягом трьох місяців. Криптовалюта BUSD буде автоматично конвертована в місцеву валюту під час оплати карткою.
  • Сама подача заявки на отримання криптокарти біженця не дає автоматичного доступу до пожертвувань. Кандидати спочатку мають бути верифіковані місцевою некомерційною організацією. Більше інформації можна знайти за посиланням.

Контекст

У Binance зазначили, що випуск криптокартки є частиною програми підтримки Binance для українців, які постраждали від війни. Компанія вже виділила $10 млн через Binance Charity на підтримку дітей та сімей переселенців в Україні та сусідніх країнах. Крім того, фонд Binance Charity створив криптовалютний краудфандинговий сайт «Фонд екстреної допомоги Україні», щоб люди з усього світу могли жертвувати криптовалюту на підтримку України. Він уже зібрав близько $1 млн.

З 9 березня Binance припинила підтримку транзакцій із картками Visa та Mastercard, випущеними в Росії. Крім того, у РФ не будуть недоступні транзакції, ініційовані фінансовими установами за межами країни.

Binance – найбільша у світі біржа для криптовалютних операцій. Компанію було засновано 2017 року. У листопаді 2021-го платформа щодня обробляла операцій на $76 млрд. Окрім торгівлі електронними грошима, Binance надає й інші послуги, залежно від регіону. В Україні, наприклад, доступні робота з фʼючерсами, відкриття фірмової картки та позики.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні