Категорія
Новини
Дата

Coca-Cola остаточно припиняє продажі в Росії через закінчення запасів продукції

Запаси продукції компанії Coca-Cola HBC AG в Росії вичерпуються, і надалі вона не працюватиме там. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву компанії.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Після закінчення запасів Coca-Cola HBC «більше не вироблятиме й не продаватиме Coca-Cola або інші бренди Coca-Cola Company в Росії», йдеться в заяві виробника напоїв.
  • Швейцарська компанія Coca-Cola HBC, 23% якої володіє американська Coca-Cola, розливає й продає напої бренду в 29 країнах, у тому числі в Греції, Італії, країнах Східної Європи, а також Росії.

Контекст

Coca-Cola призупинила бізнес у Росії 8 березня. Перед цим компанія зазнала критики в соцмережах, через те що вона не висловила своєї позиції щодо війни і продовжує працювати в Росії. У твіттері поширювали хештег #BoycottCocaCola.

4 березня повідомлялося, що українські ритейл-мережі Novus та Varus знімають із продажів продукцію Coca-Cola через те, що компанія продовжує працювати в Росії. Слідом за ними від співпраці відмовилися торговельні мережі компанії Fozzy Group.

Продукція Coca-Cola Company продається у понад 200 країнах. До неї входять солодкі газовані напої Coca-Cola, Sprite and Fanta, спортивні напої, кава та чай, молочна продукція і соки. Загальна кількість працівників 700 000.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні