Категорія
Новини
Дата

Concorde Capital визначив стартову ціну на «Президент-Готель». Мазепа радить не зволікати з конкурсом

1 хв читання

Стартова ціна 100% акцій ПрАТ «Президент-Готель» становить 390 млн грн. Таку оцінку дав залучений інвестиційний радник «Конкорд-Консалтинг». Компанія Ігоря Мазепи рекомендує шукати можливість для проведення приватизаційного конкурсу.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Ціна ґрунтується, виходячи з ринкової ситуації та стану активу, кажуть у «Конкорд-Консалтинг». Вона враховує ризики, пов’язані з придбанням готелю.
  • Під час визначення стартової ціни враховувалися очікувані доходи, які новий власник гарантовано отримає у разі придбання активу, зокрема надходження від договору оренди готельного комплексу.
  • В ході аукціону ціна активу може суттєво зрости завдяки конкуренції учасників торгів, очікують в Concorde Capital. Проте навіть продаж за стартовою ціною принесе значно більшу вигоду для державного бюджету, аніж доходи держави як власника компанії (у вигляді річних дивідендів), вважає інвестиційних радник.
  • Готель потребує значних інвестицій для модернізації основних засобів, які неможливо здійснити, залишивши його у державній власності, вважає гендиректор Concorde Capital Ігор Мазепа. У Concorde Capital рекомендують шукати найближче вікно можливостей для проведення конкурсу з приватизації.

Контекст

У квітні 2009 року «Президент-Готель» був переданий в оренду ТОВ «Будівельна компанія Квадр» на 25 років. За даними Finbalance, серед засновників компанії Квадр є ТОВ «Л.А.Р.К.» бізнесмена Бориса Кауфмана.

«Президент-Готель» входить до переліку обʼєктів великої приватизації. Наприкінці 2018 року уряд затвердив «Конкорд-Консалтинг» інвестиційним радником із підготовки до приватизації готелю.

У серпні 2019 року Господарський суд Києва розблокував процес приватизації «Президент-Готелю». Об’єкт намагалися продати тричі – у 2014-му, 2015-му та 2017 роках.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні