Категорія
Новини
Дата

«ДТЕК Нафтогаз» придбала право розробки двох газових площ в Полтавській області за 1,3 млрд грн

Компанії, які входять в портфель «ДТЕК Нафтогаз», на відкритому аукціоні 29 листопада придбали право розробки двох газових площ в Полтавській області за 1,3 млрд грн, повідомила група ДТЕК в офіційному телеграм-каналі. 

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • ДТЕК заплатить до державного бюджету 1,102 млрд грн за розробку Майорівської площі і 211 млн грн за розробку Бірківсько-Зіньківської площі, заявили в компанії.
  • Ділянки потребують детального геологічного вивчення для підтвердження їх перспективності та подальшого виходу на промислову розробку. Інвестиції очікуються на рівні декількох мільярдів гривень.

Ключова цитата

«Ми віримо в перемогу нашої держави і продовжуємо інвестувати в Україну, попри війну, попри колосальні руйнування інфраструктури. Наше завдання – забезпечити Україну власним газом та стати експортером газу в Європу. Стати гарантом енергетичної безпеки ЄС», – зазначив гендиректор ДТЕК Максим Тімченко.

Контекст

ДТЕК почав інвестувати в видобуток газу в 2012 році. За 10 років компанія інвестувала близько $500 млн і збільшила його видобування більш ніж в чотири рази.

«ДТЕК Нафтогаз» наразі розробляє два родовища, а також продовжує геологорозвідувальні та камеральні роботи ще на трьох ділянках у Полтавській області, у тому числі на Зінківській площі. За даними компанії, на першому етапі інвестиції в розвідувальні роботі по Зінківській площі складуть понад 1 млрд грн.

За три квартали 2021 року «ДТЕК Нафтогаз» видобув більше 1,5 млрд куб. м природного газу та збільшив видобуток на 11% у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року, повідомляється на сайті компанії. Загалом у 2021 році компанія завершила буріння чотирьох свердловин.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні