Категорія
Новини
Дата

ЄС готує новий пакет санкцій проти Росії та Білорусі. Bloomberg повідомив подробиці

Європейський Союз готує новий пакет санкцій проти заможних росіян та членів їхніх родин, а також проти парламентарів, які підтримали вторгнення в Україну, пише Bloomberg. Водночас ЄС готовий поки що відмовитися від санкцій щодо портів, повідомляють джерела видання у дипломатичних колах.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти  

  • ЄС планує запровадити санкції проти 14 громадян РФ, серед них — низка заможних росіян та члени їхніх родин.
  • Під санкції також потраплять понад 100 членів верхньої палати російського парламенту та Ради Федерації, які підтримують війну в Україні.
  • Новий пакет ЄС також передбачає відключення трьох білоруських банків від міжнародної платіжної системи SWIFT.
  • Водночас у Брюсселі мають намір відмовитися від обговорення санкцій щодо портів, зазначає Bloomberg з посиланням на неназваних дипломатів.

Контекст

Раніше повідомлялося, що нові обмеження ЄС стосуватимуться портів та кораблів, воєнних технологій, операцій із криптовалютами та фізосіб. Новий пакет санкцій ЄС може ухвалити вже у вівторок.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні