Категорія
Новини
Дата

Естонія зупиняє видачу туристичних віз громадянам Росії

Естонія призупиняє видачу туристичних віз громадянам Росії, повідомила міністерка закордонних справ країни Ева-Марія Лійметс, пише ERR. Виняток — візи для відвідування родичів.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • Естонія тимчасово припиняє видачу віз категорій C і D громадянам РФ. Це стосується, перш за все, нових віз на період, поки не буде припинено війну Росії проти України, сказала міністрка. 
  • Країна продовжить приймати заяви на отримання візи від тих росіян, у яких на території Естонії проживають родичі, від тих, хто має гуманітарні причини, а також від хворих родичів і тих, хто проходить в країні лікування. 

Контекст

Раніше уряд Естонії схвалив підтримав надання Україні швидкої та ясної перспективи вступу до ЄС та статусу кандидата. До цього країна передала українській армії снаряди для американських протитанкових ракетних комплексів Javelin.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні