Фонд державного майна виставити на приватизацію столичний готель «Україна», повідомив голова ФДМУ Віталій Коваль. За його словами, готель накопичив понад 45 млн грн боргів.
Ключові факти
- «Відвідав державне підприємство, яке знаходиться у підпорядкуванні ФДМУ. Шість конференц-залів, кімнати для переговорів та фонд у 363 номери. Готель «Україна» – працює і буде працювати», – заявив голова ФДМУ.
- Коваль наголосив, що завдання ФДМУ, щоб будь-яке підприємство, яке знаходиться в його управлінні, було прибутковим або знайшло нового ефективного власника. Готель «Україна» накопичив понад 45 млн грн боргів, тому у планах Фонду – його приватизація, заявив очільник Фонду.
- Через воєнний стан готель недозаповнений, але щомісяця тут проходять в середньому 15 конференцій, зазначив Коваль. «Для гостей пропонують зали, де можна розмістити від 10 до 250 людей. Є укриття, в якому розташована окрема аудиторія для заходів на 50 осіб. А також є паркінг на 80 автівок», – розповів голова ФДМУ.
Контекст
У 2024 році ФДМУ має забезпечити надходження до держбюджету від продажу об’єктів приватизації на рівні 4 млрд грн. Як заявляв раніше заступник голови Фонду Сергій Симонов, вже створені аукціонні комісії для визначення стартових цін та умов продажу по 15 обʼєктах великої приватизації.
У топі майбутніх пропозицій: ОГХК; Демурінський ГЗК (санкційний актив); «Центренерго»; ОПЗ; готель «Україна»; Ocean Plaza (санкційний актив); «Індар»; Уманський лікеро-горілчаний завод.
Протягом наступного року триватиме і продаж обʼєктів малої приватизації – заплановано провести понад 300 аукціонів.
У 2024 році Фонд прогнозує мінімальні надходження від малої приватизації на рівні 1 млрд грн.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.