Категорія
Новини
Дата

Forbes запитав у H&M, коли запрацюють магазини в Україні. Відповідь невтішна

Магазини шведської компанії Hennes & Mauritz (H&M) в Україні залишаються закритими до подальшого повідомлення, ритейлер продовжує виплату зарплат своїм українським працівникам. Про це компанія повідомила Forbes у відповідь на запит.

⚡️Ми дуже хочемо, щоб наші читачі знали більше, створювали більше і заробляли більше. Тому даруємо 44% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Діє з промокодом SMART до 19.05 Оформлюйте зараз за цим посиланням

Ключові факти

- «Наші фізичні магазини та інтернет-магазин в Україні залишаються закритими до подальшого повідомлення», – йдеться у коментарі. 

- Компанія заявила, що знаходиться у постійному діалозі із українськими колегами. «H&M продовжує виплату заробітної плати, надає доступ до психологічної підтримки та можливість тимчасового працевлаштування для колег, які були змушені виїхати до сусідніх країн», – зазначив ритейлер.

Контекст

H&M заснована у 1947 році у Швеції. Крім бренда H&M, компанії належать також марки COS, Monki, Other Stories, Weekday, ARKET та Afound, а також мережа магазинів товарів для дому H&M Home. В Україні компанія відкрила перший магазин у 2018 році у Києві. За наступні три роки в столиці, Харкові, Одесі та Львові ритейлер відкрив ще близько десятка торгівельних точок.

У 2022 році компанія H&M мала намір запустити в Україні інтернет-магазин.

Компанія зупинила продажі в Росії на початку березня через війну в Україні. В липні H&M заявила про повний вихід з російського ринку. За даними компанії, через припинення продажів у РФ, Білорусі та Україні загалом дохід ритейлера впав на 5% порівняно з тим самим періодом минулого року. Компанія працює в РФ з 2009 року. На частку російського бізнесу минулого фінансового року припало близько 4% від продажів ритейлера.

Раніше шведська компанія IKEA повідомила Forbes, що прагне «якомога швидше» відновити діяльність в Україні, проте не назвала конкретних строків. У центральному офісі IKEA зазначили, що продовжують підтримувати українських працівників і розглядають можливість підтримки постачальників.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні