Категорія
Новини
Дата

Фрідман та Авен передадуть свої частки «Альфа-банку» (Україна) українцям за погодження НБУ

Російські бізнесмени Михайло Фрідман та Пьотр Авен добровільно передадуть свої частки в «Альфа-банку» (Україна) резидентам України, яких погодить Національний банк. Про це повідомила пресслужба банку

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти:

  • Михайло Фрідман та Пьотр Авен передадуть свої акції «Альфа-банку» (Україна) фізичним та юридичним особам-резидентам України. Нацбанк узгодить кінцевих власників.
  • «Йдуть переговори з великими польськими та українськими компаніями, а також приватними інвесторами», – повідомила пресслужба «Альфа-банку».
  • Мажоритарними власниками банку залишаються «великі європейські та американські фонди та компанії», додають у пресслужбі.

Контекст

Михайлу Фрідману належало 32,86% акцій банку, а Пьотру Авену – 12,4%, за даними НБУ станом на 1 січня 2022 року. Раніше в «Альфа-банку» повідомляли, що санкції проти співвласників банку в Україні Михайла Фрідмана та Пьотра Авена не вплинуть на звичайну роботу установи. Напередодні Євросоюз погодив санкції проти Фрідмана та Авена. Вихід бізнесменів із співвласників українського банку там розглядають як можливість уникнення репутаційних ризиків.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні