Категорія
Новини
Дата

Функції Live Text та Voice Over від Apple підтримуватимуть українську мову

Компанія Apple додала підтримку української мови у функціях Live Text та Voice Over. Повідомлення про це зʼявилося на сайті компанії, повідомляє ITC.ua.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Згадка про підтримку української мови у Live Text та Voice Over з’явилася на офіційному сайті Apple після презентації 6 червня майбутніх оновлень ОС – iOS 16, iPadOS 16 та macOS 13 Ventura.
  • VoiceOver – вбудована програма читання екрана, яка озвучує інформацію на екрані компʼютера, вимовляючи текст, що міститься в документах та вікнах. VoiceOver дає змогу використовувати iPhone людям із порушеннями зору.
  • Live Text – це функція в iOS, яка дозволяє виділяти, копіювати і взаємодіяти з текстом на фотографіях.
  • Live Text тепер працює з відео. Водночас функція також навчилася краще розуміти контекст розпізнавання, наприклад, одразу конвертувати суму в потрібну валюту або зробити переклад тексту.
  • Функція Live Text підтримується в iPhone XS, 11, 12, 13, SE третього покоління, XR, в iPad на A12 Bionic та новіше, а також на Mac з Apple Silicon.

Контекст

Раніше повідомлялося, що ігровий підрозділ компанії Microsoft – Xbox – додасть українську мову на консолях. Sony також повідомили, що додасть українську мову інтерфейсу на консолях PlayStation 5.

Нещодавно в Google повідомили, що українську мову також додадуть до переліку мов, які працюють з автоматичними субтитрами на YouTube. Ця платформа може автоматично генерувати субтитри до відео, використовуючи технологію розпізнавання мовлення.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні