Категорія
Новини
Дата

Глава МВФ не виключає падіння ВВП України на третину від довоєнного та обіцяє «внесок найближчим часом»

Падіння ВВП України через розвʼязану Росією війну може сягнути третини від довоєнного. Про це заявила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва в дискусії Foreign Policy Live, пише Інтерфакс-Україна.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • МВФ «тісно співпрацює з Україною в тому, як застосовувати найкращі заходи з управління кризою», так, щоб економіка не впала.
  • Влада в Україні виконує чудову роботу в умовах війни, зазначила Георгієва. За її словами, МВФ зробить свій внесок найближчим часом.
  • МВФ негайно відреагував на запит України про надзвичайне фінансування розміром $1,4 млрд, яке потрібне для підтримки функціонування країни, нагадала глава МВФ.

Контекст

МВФ на 7 березня оцінював падіння ВВП України цього року в 10%, проте зазначав, що в разі затягування війни воно буде значно більшим. МВФ зазначав, що дані про скорочення реального ВВП під час війни (Ірак, Ліван, Сирія, Ємен) свідчать, що щорічне скорочення виробництва може зрештою бути набагато вищим — у діапазоні 25-35%.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні