Група «Метінвест» запустила нову вугільну лаву на прифронтовій Донеччині /група "Метінвест"
Категорія
Новини
Дата

Група «Метінвест» запустила нову вугільну лаву на прифронтовій Донеччині

група "Метінвест"

Група «Метінвест» ввела в експлуатацію 11-ту лаву з видобутку коксівного вугілля в 10-му блоці шахтоуправління «Покровське» на Донеччині. Нова лава дасть можливість видобути майже 1 млн т вугілля, йдеться у повідомленні пресслужби «Метінвесту».

Головні матеріали Forbes Ukraine у email-розсилці. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • Попри складні гірничо-геологічні умови 11-та лава є одним із перспективних напрямів роботи, зазначила компанія. Запаси лави завдовжки 242 м становлять 993 000 т вугілля. 
  • З цього забою гірники планують видобувати до 2500 т вугілля на добу. Очікується, що відпрацювання запасів лави триватиме понад рік.

Цитата

«Люди будуть забезпечені роботою та заробітною платою, що дуже важливо для колективів, які ведуть виробництво в прифронтовому регіоні. Крім того, це вагомий внесок у підтримання обороноздатності України та поповнення бюджетів усіх рівнів», — зазначив гендиректор «Метінвест Покровськвугілля» Андрій Акулич.

Контекст

Від початку 2024 року підприємства «Метінвесту» в Україні видобули близько 698 000 т вугілля, з якого вироблено майже 373 000 т концентрату. А до кінця року група планує видобути 5,3 млн т вугілля, виготовити 2,8 млн т концентрату та ввести в експлуатацію ще два очисні забої.

На шахтоуправлінні «Покровське» триває будівництво 11-го блоку з видобутку вугілля, який планується ввести в роботу у 2025 році.

Покровська вугільна група – найбільший виробник коксівного вугілля в Україні. До складу групи входять кілька підприємств, основними з яких є шахтоуправління «Покровське» та Свято-Варваринська збагачувальна фабрика. Підприємства видобувають і збагачують коксівне вугілля та продають вугільний концентрат. Вони розташовані на межі Дніпропетровської та Донецької областей. Управляє українськими вугільними активами групи «Метінвест» компанія «Метінвест Покровськвугілля».

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні