Юрій Риженков /Артем Галкін для Forbes Ukraine
Категорія
Компанії
Дата

Forbes Digital

«Ми завершили перебудову компанії під нові умови». Велике Інтервʼю з СЕО «Метінвесту» Юрієм Риженковим про будівництво в Італії, партнерство з державою та тарифи «Укрзалізниці»

12 хв читання

Юрій Риженков: «Металурги заробляють тільки тоді, коли працюють стабільно» Фото Артем Галкін для Forbes Ukraine

У 2023-му «Метінвест» потроху оговтується від шоку першого року війни. На що розраховує найбільша приватна компанія країни у 2024-му? Інтервʼю з генеральним директором «Метінвесту» Юрієм Риженковим, 47.

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Найбільша в Україні приватна компанія «Метінвест» Ріната Ахметова у 2022-му скоротила видобуток руди на 66%, до 10,7 млн т. Компанія втратила основних споживачів своєї сировини – «ММК ім. Ілліча» та «Азовсталь», а також більшість зовнішніх ринків збуту через блокаду Росією українських портів. Як результат – вперше з 2015-го вона отримала збиток у $2,2 млрд.

Цей рік компанія вже завершить із прибутком та має амбітні плани на наступний. «Метінвест» планує розпочати будівництво нового заводу в Італії та розраховує на фінансову підтримку проєкту з боку місцевої влади.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні