Категорія
Новини
Дата

Heineken оцінив російські активи на продаж у €475 млн. Компанія планує вийти з РФ до кінця року 

Пивоварний концерн Heineken розраховує досягти угоди про продаж російських активів у другому півріччі 2022 року, йдеться у звітності компанії за другий квартал.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Концерн планує досягти угоди про продаж російських активів вже до кінця року.
  • Heineken забезпечує впорядковану передачу бізнесу новому власнику у повній відповідності до міжнародних та місцевих законів, наголошується у звіті
  • Компанія класифікує російські активи як виставлені на продаж і оцінила вартість активів на продаж в €475 млн. 
  • Поточні та довгострокові зобовʼязання, повʼязані з активами на продаж, оцінили в €275 млн.

Контекст

9 березня концерн Heineken повідомив, що припинить випуск пива в РФ під своїм брендом. 28 березня компанія повідомила про рішення піти з російського ринку.

Через вихід з РФ Heineken очікував списання на суму €400 млн. Однак на основі оновлених оцінок виявилося, що їх вдасться уникнути.

Про вихід з російського ринку оголосила також і Anheuser-Busch InBev. Концерн Carlsberg повідомив, що призупиняє інвестиції в РФ та постачання імпортного пива.

Чистий прибуток Heineken в квітні-червні склав €1,27 млрд в порівнянні з €1,03 млрд, отриманими за аналогічний період минулого року.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні