Категорія
Новини
Дата

Індія скуповує дешеву російську нафту попри можливу критику

Індійська нафтогазова компанія Hindustan Petroleum Corp придбала 2 млн барелів російської нафти Urals після різкого здешевлення, повідомляє Bloomberg. Інші індійські компанії шукають поставок попри можливу критику.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Компанії Mangalore Refinery and Petrochemicals та Bharat Petroleum хочуть купити нафту Urals із доставкою у травні та червні.
  • Indian Oil підписала угоду з «Роснєфтю» про поставки 14,7 млн барелів нафти у 2022 році. Компанія підписала контракт до початку війни з Україною.
  • Щоб обійти санкції, Індія хоче платити за ресурси в рупіях замість доларів США.

Контекст

Індія закупає 33 млн барелів російської нафти – це становить 2% від усіх її закупівель.

Раніше найбільша нафтова компанія Європи Royal Dutch Shell придбала партію російської нафти сорту Urals з рекордною знижкою. Компанія продемонструвала готовність купувати енергоресурси в Росії, попри її агресію проти України. Після критики заявила, що передасть прибутки з купівлі будь-якої російської нафти у фонд гуманітарної допомоги для України.

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні