Категорія
Новини
Дата

Капіталізація Ford вперше в історії перевищила $100 млрд. Як автогіганту вдалося обійти GM

Ринкова вартість Ford Motor вперше в історії перевищила $100 млрд. Напередодні акції американського автогіганта досягли нового 52-тижневого максимуму, пише CNBC. Наразі Ford коштує більше, ніж його конкурент General Motors.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Акції Ford підскочили у четвер на 5,7% до $25,87 за штуку. Це – максимум за понад 20 років. До закриття торгів акції знизилися на 2,3%, опустивши ринкову вартість американського автогіганта до $99,99 млрд.
  • Зростання акцій повʼязують із планами Ford щодо збільшення виробництва електромобілів: кросовера Mustang Mach-E, а також електричної версії пікапа F-150, який має вийти цієї весни.
  • Ford випередив за капіталізацію GM (близько $90 млрд) і став пʼятим у світі за цим показником у галузі. При цьому Ford значно відстає від Tesla, ринкова капіталізація якої перевищує $1 трлн.

Контекст

У жовтні 2020 року Ford очолив Джим Ферлі. Саме йому ставлять у заслугу трансформацію компанії. Нещодавно Ферлі заявив, що компанія подвоїть виробництво Mustang Mach-E у 2022 році до 80 000 одиниць. Також компанія збільшила мету по F-150 – з 80 000 до 150 000 на рік. Постачання авто покупцям очікується у другій половині 2022 року. Наразі на F-150 Lightning оформлено близько 200 000 передзамовлень.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні