Категорія
Новини
Дата

Кількість вакансій за місяць зросла на 50%. Work.ua зафіксував новий рекорд

Кількість вакансій в Україні за останній місяць зросла на 50%, за тиждень їх стало більше на 10%. Кризу нестабільності пройдено, повідомив співзасновник і керівник Work.ua Артур Міхно. 

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Work.ua зафіксував новий рекорд за кількістю вакансій – 25 000. «Це в три рази менше ніж до війни, але вже в чотири рази більше ніж в березні», – наголосив Міхно. 
  • Кількість шукачів повернулася до довоєнного періоду, каже Міхно. Щодня сайт відвідує вже понад 500 000 осіб.
  • Кількість відгуків на сайті також досягли рекордних показників в 100 000 на день.
  • Сайт Work.ua повернув розміщення вакансій без пауз і на 30 днів.

Контекст

На початку повномасштабної війни на сайті з’являлася велика кількість неактуальних вакансій. Щоб запобігати їх накопиченню Work.ua вирішив кожні сім днів автоматично прибирати вакансії з результатів пошуку, ставити на паузу, і повертати їх туди лише після ручного підтвердження компаніями, що вакансія все ще актуальна.

Work.ua фіксує стійкий тренд на збільшення стабільності бізнесів: понад 75% компаній постійно продовжують більшу частину вакансій. «Кризу нестабільності пройдено», – вважає Міхно.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні