Категорія
Новини
Дата

Колектив ДП «Антонов» оголосив збір коштів на відновлення Ан-225 «Мрія»

Державне підприємство «Антонов» ініціювало збір коштів на відродження транспортного літака Ан-225 «Мрія», йдеться у повідомленні ДП у Facebook.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Колектив держпідприємства запропонував заснувати Міжнародний фонд відродження транспортного літака Ан-225 «Мрія». Кошти закликають зараховувати із призначенням платежів: «Безповоротна фінансова допомога» за банківськими реквізитами.
  • ДП «Антонов вважає за необхідне не допустити повної безповоротної втрати легендарного літака. Для цього є всі підстави – конструкторська та науково-технічна документація, а найголовніше – наявність, велике бажання та натхнення колективу, йдеться у повідомленні.

Контекст

Ан-225 «Мрія» було знищено у результаті повітряної атаки російських військ на аеропорт Гостомель під Києвом. На відновлення літака знадобиться понад $3 млрд та 5 років, заявляли раніше в Укроборонпромі.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні