McDonald’s на Хрещатику в Києві. /Getty Images
Категорія
Новини
Дата

McDonald’s вирішив поетапно відкривати ресторани в Україні

McDonald’s на Хрещатику в Києві. Фото Getty Images

Українські ресторани мережі швидкого харчування McDonald’s відкриватимуться поетапно. Першими відновлять роботу заклади в Києві та на заході України, повідомила пресслужба компанії.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • McDonald’s вирішив запровадити поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів у Києві та на заході України, повідомили в компанії. Конкретних дат і строків мережа не називає.
  • Протягом кількох наступних місяців компанія здійснюватиме відновлення ланцюгів постачання продуктів, підготовку ресторанів до обслуговування клієнтів, повернення команди та співробітників. 
  • Також у McDonald’s обіцяють впровадити розширені процедури та протоколи для підтримки безпеки співробітників і клієнтів.

Ключова цитата

«Після тривалих консультацій і обговорень з українськими посадовцями, постачальниками та фахівцями з безпеки, а також з огляду на прохання наших співробітників повернутися до роботи, ми вирішили запровадити поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів у Києві та на заході України, де інші бізнеси безпечно відновили роботу», – сказав віце-президент бізнес-підрозділу міжнародних ринків Пол Помрой.

Контекст

У червні CEO McDonald’s в Україні Юлія Бадрітдінова в інтервʼю Forbes повідомила, що мережа готується відновити роботу своїх закладів в Україні. Як розказав керівник одного з київських ресторанів McDonald’s на умовах анонімності, відкриття закладів може початися в серпні. Але в тому разі, якщо будуть узгоджені питання безпеки.

McDonald’s закрив усі свої заклади в Україні 24 лютого. Компанія пояснила це міркуваннями безпеки. До перемовин про відкриття ресторанів долучилося навіть МЗС. Міністр Дмитро Кулеба раніше повідомив, що відомство обговорює проблему McDonald’s не лише з українським представництвом та глобальною штаб-квартирою компанії, а й з урядом США на офіційних зустрічах.

Кулеба вже привітав рішення McDonald’s відновити роботу частини ресторанів в Україні і подякував керівництву компанії за ухвалене рішення. «Повернення великої американської компанії – це насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, навіть попри умови війни. Це робочі місця та податки до українського бюджету, виживання нашої економіки в часи російської агресії. Це, зрештою, частина відновлення України», – написав Кулеба у Facebook.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні