Категорія
Новини
Дата

Міноборони Росії заявило, що відкриває «гуманітарні коридори». Хочуть виводити людей до РФ та Білорусі

Міністерство оборони Росії заявило, що відкриває «гуманітарні коридори» з України у Білорусь та РФ, а також оголошує режим тиші з 10:00 (з 9:00 за Києвом) 7 березня, пише російське федеральне агентство «РИА Новости».

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Збройні сили РФ з 10.00 (з 9:00 за Києвом) оголошують режим тиші та відкритих гуманітарних коридорів з Києва, Маріуполя, Харкова, Сум, йдеться в повідомленні. Оголошення режиму тиші та відкриття гумкоридору нібито відбувається на прохання президента Франції Макрона до Путіна. 
  • Окупанти обіцяють не порушувати гуманітарну операцію, яку хочуть контролювати за допомогою безпілотника.
  • Вони запланували вихід цивільних осіб, в тому числі на територію Білорусі (з Києва) та Росії (з Маріуполя — до Ростова-на-Дону, з Харкова та Сум — до Білгорода).

Контекст 

Наразі заблокованими залишаються Маріуполь, Волноваха, Ірпінь, Буча, Гостомель та інші українські міста. Люди понад тиждень живуть без їжі, води, електрики та звʼязку.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні