Категорія
Новини
Дата

monobank дозволив купувати валюту у застосунку під депозит

З 2 серпня monobank запустив функцію купівлі валюти у застосунку для розміщення депозиту, повідомив співзасновник мобільного банку Олег Гороховський.

Ключові факти

  • Купити валюту можна у межах ліміту 50 000 грн на місяць для розміщення на новий строковий депозит терміном три місяці і довше і для поповнення діючих строкових депозитів до закінчення строку яких залишається три місяці і більше.
  • За словами Гороховського, після закінчення терміну дії депозиту виплата можлива на рахунок клієнта або готівкою у відділеннях «Універсалбанку» та банків-партнерів у рамках денного ліміту (еквівалент 100 000 грн.)
  • Щоб скористатися можливістю покупки валюти потрібно оновити застосунок. Доступно для всіх андроїдів та бета iOS. Основна версія iOS пішла на ревʼю у Apple і буде доступна протягом 1-2 днів, пояснив Гороховський.
  • Він також додав, що у разі ажіотажного попиту monobank залишає за собою право припинення продажу валюти. «Сподіваємось, що це не знадобиться», — зазначив він.

Контекст

Вільний продаж безготівкової іноземної валюти заборонений з 24 лютого. З 14 квітня Нацбанк дозволив банкам здійснювати продаж іноземної готівки у валюті населенню. Але аналогічна заборона досі розповсюджується на безготівкові розрахунки.

З 21 липня НБУ дозволив банкам продавати безготівкову валюту громадянам із подальшим розміщенням на депозит на строк від трьох календарних місяців без права дострокового розірвання у межах щомісячного ліміту 50 000 грн (в еквіваленті).

З 27 липня регулятор дозволив банкам продавати в готівковому сегменті половину від купленої у громадян з 13 квітня безготівкової валюти додатково до продажу придбаної з цієї ж дати готівкової валюти. В НБУ вважають, що таке рішення має збільшити пропозицію у готівковому сегменті валютного ринку та зменшити девальваційний тиск.

Матеріали по темі

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні