Категорія
Новини
Дата

Нацбанк Польщі обіцяє допомогти українцям обміняти готівкові гривні на польські злоті

З наступного тижня українці зможуть обміняти готівку у гривнях на польські злоті, пише Reuters. Центральний банк Польщі хоче впровадити програму, щоб допомогти біженцям обміняти гроші, у той час як місцеві банки та пункти обміну відмовлялися обмінювати гривню через надлишок готівки.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Через наплив 2 млн українських біженців, у Польщі сформувався надлишок української валюти. Банки та пункти обміну також занепокоєні зниженням гривні у вартості.
  • Нацбанк Польщі буде співпрацювати із найбільшим державним банком Польщі PKO Bank Polski.
  • Українці можуть обміняти 100, 200, 500 і 1000 українських гривень на злоті. Кожна людина може обміняти до 10 000 гривень у польському банку.

Контекст

Гривню неможливо обміняти у більшості країн Європи, через що українські біженці не можуть купити речі першої необхідності в українській валюті. Європейський центральний банк працює над фінансовим механізмом, який дозволить українським біженцям обміняти заощадження у гривні на місцеві валюти.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні