Категорія
Новини
Дата

Нацбанк Польщі обіцяє допомогти українцям обміняти готівкові гривні на польські злоті

З наступного тижня українці зможуть обміняти готівку у гривнях на польські злоті, пише Reuters. Центральний банк Польщі хоче впровадити програму, щоб допомогти біженцям обміняти гроші, у той час як місцеві банки та пункти обміну відмовлялися обмінювати гривню через надлишок готівки.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Через наплив 2 млн українських біженців, у Польщі сформувався надлишок української валюти. Банки та пункти обміну також занепокоєні зниженням гривні у вартості.
  • Нацбанк Польщі буде співпрацювати із найбільшим державним банком Польщі PKO Bank Polski.
  • Українці можуть обміняти 100, 200, 500 і 1000 українських гривень на злоті. Кожна людина може обміняти до 10 000 гривень у польському банку.

Контекст

Гривню неможливо обміняти у більшості країн Європи, через що українські біженці не можуть купити речі першої необхідності в українській валюті. Європейський центральний банк працює над фінансовим механізмом, який дозволить українським біженцям обміняти заощадження у гривні на місцеві валюти.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні