Категорія
Новини
Дата

НБУ та Зеленський просять Visa та Masterсard зупинити обслуговування карток, емітованих російськими банками

Національний банк звернувся до міжнародних платіжних систем Visa та Masterсard з вимогою зупинити обслуговування платіжних карток, емітованих банками – резидентами Російської Федерації, повідомляють в прес-службі НБУ. 

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

«Команда Національного банку вживає всіх можливих заходів, щоб забезпечити фінансовий тил українців та максимально протидіяти агресії Росії у фінансовій сфері», — підкреслив голова Нацбанку України Кирило Шевченко.

В НБУ вважають недопустимим, щоб через карти міжнародних платіжних систем Visa та Masterсard здійснювалася фінансова підтримка збройної агресії проти нашої держави. «Сподіваюся, що компанії Visa та Masterсard ухвалять справедливе рішення заради миру в Україні», — сказав Шевченко.

В прес-службі підкреслюють, що НБУ будуть вживати подальші кроки для ізолювання РФ від міжнародної фінансової системи.

Звернення НБУ зумовлене необхідністю вжиття заходів, повʼязаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України на виконання Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні». 

В свою чергу Президент України Володимир Зеленський також підписав звернення до керівництва міжнародних платіжних систем Visa та Masterсard з проханням заблокувати будь-які розрахунки картками на території Російської Федерації та за кордоном, про це повідомила у Facebook Вікторія Страхова, член Наглядової ради Укрексімбанку. 

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні