12 грудня на Netflix вийде спеціальний випуск шоу Девіда Леттермана «Наступний гість». Для нього американський телеведучий взяв інтерв’ю у президента України Володимира Зеленського.
Ключові факти
- Розмова Леттермана та Зеленського відбулась у Києві на станції метро «Хрещатик», як описує сам телеведучий, на глибині 90 м під землею. В анонсі програми Леттерман каже, що ще не робив у своєму житті нічого подібного.
- Леттерман взяв інтерв’ю в президента України ще в жовтні цього року.
- «Коли ми планували подорож, я не знав, чого чекати. Минуло кілька місяців, як російські війська вийшли з міста, та лише тиждень тому Росія запустила ракети і дрони по Україні. Кілька з них вразили Київ», – каже Леттерман у трейлері програми.
Контекст
20 жовтня у соцмережах з’явились пости про те, що ведучий, гуморист і продюсер Девід Леттерман приїхав у Київ. Forbes стало відомо, що він знімає документальне кіно про людей, які роблять важливі справи під час повномасштабного вторгнення.
Для стрічки Леттерман взяв інтерв’ю в резидента проєкту «Підпільний Стендап», коміка Антона Тимошенка, засновниці ініціативи «Київ Волонтерський» Лейли Туваклієвої, Юлії Бевзенко та засновників Human Rights Watch.
Леттерман – культова фігура на американському телебаченні. Він вів вечірні ток-шоу протягом 33 років – останній із 6080 випусків із ним вийшов у 2015 році. Останній гучний проєкт Леттермана – шоу «Наступний гість», яке виходило на Netflix. У My Next Guest, що чотири рази номінувалося на премію Emmy, Леттерман проводить інтерв’ю із селебриті.
В останньому сезоні, який вийшов 20 травня 2022 року, ведучий поспілкувався з Біллі Айліш, Раяном Рейнольдсом та Карді Бі. Поки шоу не подовжено на наступний – п’ятий – сезон. Найпевніше, наступний проєкт Леттермана з Netflix знімається в Києві просто зараз.
![Зірка американських ток-шоу Девід Леттерман – у Києві. Схоже, він знімає тут фільм. Що про це відомо /Фото Getty Images](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/4/8b/169c8cb4-81ab339fcfc62907d6b13bc0051d68b4.jpg?v=8713_4)
![Бум стендапу. Нове покоління гумористів наздоганяє «Квартал 95» і «Дизель Шоу». Як вони заробляють на жартах та будують індустрію /Фото Ілюстрація Олександра Карасьова](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/2/d7/360b7938-59247fe9d44231f02cea3e6e17882d72.jpg?v=1263_3)
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.