Категорія
Новини
Дата

Netflix почав тестування сервісу стрімінгу ігор на телевізорах і ПК

Відеострімінговий сервіс Netflix запустив тестування сервісу стрімінгу ігор на телевізорах і ПК, йдеться у пресрелізі компанії. Наразі сервіс доступний у Канаді та Великій Британії і тільки для невеликої групи учасників.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Протестувати новий сервіс Netflix можна тільки на окремих моделях телевізорів LG та Samsung та деяких ТВ-приставках, а найближчими тижнями тестування розширять – сервіс запрацює в браузерах на PC та Mac.
  • Як контролер для телевізора розробники пропонують використовувати смартфони. На PC та Mac можна буде скористатися клавіатурою та мишкою.
Netflix почав тестування сервісу стрімінгу ігор на телевізорах і ПК /Фото 1
  • Учасникам тестування наразі доступні два проєкти: Oxenfree від Night School Studio та Molehewʼs Mining Adventure. 
  • Коли планується повноцінний запуск стрімінгового ігрового сервісу, у компанії не уточнюють. 

Контекст

Раніше схожий сервіс – Stadia – запустила корпорація Google. Спочатку компанія планувала самостійно розробляти ігри для Stadia, але згодом внутрішні студії компанії були закриті.

У підсумку Google вирішила повністю закрити проєкт. Гравцям, які купили контролери Stadia та інше обладнання Google, обіцяли повернути кошти. Також компанія обіцяла компенсувати всі ігри та додатковий контент, куплений у Stadia.

Закриття сервісу пояснили низькою популярністю – Stadia не вдалося досягти розміру аудиторії, на який розраховували в Google.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні