Категорія
Новини
Дата

«Нова Пошта» відновила доставку із закордонних інтернет-магазинів

Українці знову можуть замовляти товари в закордонних інтернет-магазинах, у яких немає прямої доставки в Україну. Сервіс NP Shopping відновив роботу, йдеться в повідомленні «Нова Пошта Глобал».

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Через NP Shopping можна отримувати замовлення із закордонних інтернет-магазинів на свою адресу в будь-якому працюючому відділенні або поштоматі «Нової Пошти».
  • Наразі відновлено доставку замовлень із будь-яких інтернет-магазинів США, Німеччини, Франції, Іспанії, Великої Британії, Польщі, Туреччини та Італії. Компанія планує найближчим часом запустити доставку з Китаю.
  • Вартість доставки не змінилася та залежить від маси посилки: чим вона більша, тим нижча вартість доставки. 

Контекст

З початком російського вторгнення обсяги перевезень через «Нову Пошту» знизились у 20 разів. До війни компанія доставляла щодня 1 млн відправлень, із них 70% – онлайн-замовлення з магазинів. За перший тиждень війни клієнти відправляли в середньому 50 000 посилок на день.

На четвертому тижні війни з’явилася позитивна динаміка – почала зростати кількість онлайн-замовлень в Україні.

На сьогодні працює 4300 відділень «Нової Пошти», 7600 поштоматів та доступна курʼєрська доставка у 6200 населених пунктів України.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні