Категорія
Новини
Дата

Окупанти пошкодили 349 об’єктів теплопостачання. Чотири ТЕЦ і три ТЕС зруйновано – Мінрегіон

Через обстріли окупантів в Україні було уражено уражено 349 об’єктів критичної інфраструктури у сфері теплопостачання, зокрема 11 ТЕЦ, чотири з яких зруйновано. Про це повідомив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов на засіданні штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду 2022/23 років.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

- За даними Мінрегіону, на 22 вересня внаслідок збройної агресії РФ на території України загалом уражено 349 об’єктів критичної інфраструктури у сфері теплопостачання: 335 котелень (332 пошкоджено та 13 зруйновано), 11 ТЕЦ (сім пошкоджено і чотири зруйновано) та три ТЕС. 

- Держава фінансує роботи з відновлення Охтирської, Чернігівської ТЕЦ та системи централізованого теплопостачання у Кременчуці, повідомив Чернишов.

- За його словами, підготовка до опалювального сезону триває, наразі стан готовності – 88%. Чернишов закликав до 6 жовтня завершити підготовку на 100%.

Контекст

16 вересня премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявляв про більш як 80% готовності до зими. «Накопичено значні ресурси вугілля, триває закачування газу до сховищ», – сказав Шмигаль. За його словами, влада формує домовленості з партнерами про додаткові постачання газу, виділила 1,4 млрд грн на підготовку до екстрених ситуацій, закуплено майже 1500 мобільних генераторів, десятки резервних котлів.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні