Категорія
Новини
Дата

PayPal не братиме комісій з українців до вересня. За три місяці вони зробили переказів на понад $200 млн

Платіжна компанія PayPal продовжує безкомісійний період на міжнародні платежі для українців до вересня 2022 року. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Телеграмі.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • За 3 місяці роботи сервісу українці зареєстрували понад 200 000 акаунтів, відправили та отримали платежів на понад $200 млн. «Саме за допомогою Paypal українці можуть підтримувати рідних, які опинилися за кордоном, збирати донати зі всього світу на армію», — написав Федоров.
  • Наступним кроком має стати запуск PayPal і для бізнес-акаунтів. «Це важливо, щоб український бізнес міг розвиватися, а наші інтернет-магазини та виробники могли продавати по всьому світу, приймаючи гроші на PayPal», — пояснив міністр.

Контекст

З 17 березня PayPal розширив можливості українців для p2p-платежів — приватних переказів від однієї людини до іншої. Це дозволить швидко та безпечно надсилати гроші друзям, родині та близьким, йшлося у заяві компанії. Українці змогли виводити гроші зі свого гаманця на прив’язані картки Visa та Mastercard, видані українськими банками.

PayPal – надпопулярний платіжний інструмент на глобальних маркетплейсах на кшталт Amazon, Walmart, eBAy чи Etsy. Проте про запуск бізнес-аккаунтів PayPal для малого та середнього бізнесу в Україні наразі не йдеться.

Раніше Федоров повідомляв, що понад 170 000 рахунків у Revolut відкрито українцями в ЄС. 

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні