Категорія
Новини
Дата

Податкова може обмежити або призупинити роботу Електронного кабінету через воєнний стан. Штрафи через збої не нарахують

Податкова повідомила про обмеження роботи електронних сервісів та тимчасове зупинення деяких із них. Доступ до Електронного кабінету також може бути обмежений, повідомила Державна податкова служба.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Через воєнний стан електронний кабінет податкової працюватиме обмежено або частково зупиниться
  • ДПС робить це «з метою захисту прав платників та вжиття заходів щодо інформаційної безпеки», повідомила служба на своєму фейсбуці.
  • Служба опублікує додаткові повідомлення, коли повністю відновить роботу електронних послуг і кабінету.
  • Якщо є додаткові запитання, можна зателефонувати до контакт-центру за номером 0 800 501 007 (напрям «0»)
  • Якщо стався технічних збій або помилка у програмі електронного кабінету, Податкова не нарахує пеню або штраф ща порушення податкового законодавства.

Контекст

Президент країни-агресора Володимир Путін заявив про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Збройні сили Росії атакували десятки військових об’єктів по всій Україні. Президент Володимир Зеленський ввів військовий стан. Forbes веде хроніку війни.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні