Категорія
Новини
Дата

Росія вже завдала Україні збитків на $120 млрд – Мінекономіки

Росія завдала українській інфраструктурі збитків на понад $119 млрд станом на 13 березня, заявив перший заступник міністра економіки Денис Кудін.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Збитки, яких завдано українській інфраструктурі під час війни, майже досягли $120 млрд. Сума збитків зростає щодня з продовженням воєнних дій.
  • Мінекономіки почне підраховувати перші втрати ВВП України через війну з Росією у квітні, коли завершиться перший повний місяць з моменту переходу економіки у військовий режим. 
  • Збитки від бойових дій в Україні будуть рахувати за двома підходами: втрати ВВП та шкода, завдана інфраструктурі країни.

Контекст

Під час четвертого раунду переговорів з РФ 14 березня Україна хоче вимагати компенсація за руйнування.

«У нас же, на жаль, попри всі заяви про те, що удари завдаються лише по військовій інфраструктурі, удари завдавалися дуже часто і останнім часом особливо інтенсивно по цивільній інфраструктурі», – каже радник Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, на переговорах треба визначити, «коштом чого та коштом якого бюджету все це відновлюватиметься».

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні