Категорія
Новини
Дата

Російський план — 300 000 новобранців. Резніков розповів, як може змінити ситуацію на фронті мобілізація в Росії

Міністр оборони Олексій Резніков запевнив, що Україна готова до того, що Росія відправить на фронт 300 000 мобілізованих. Про це він заявив під час онлайн-конференції Forbes «Без рожевих окулярів. Бізнес і держава під час війни». 

Ключові факти:

  • «З точки зору України, яка вирішила, що буде перемагати у цій війні, мобілізація в Росії нічого не змінила. Російський план — 300 000 мобілізованих відправити на фронт». 
  • За даними Міноборони України, 150 000 людей РФ буде направляти на поповнення тих підрозділів, які понесли значні втрати безпосередньо вздовж лінії фронту. Наступні 150 000 в Росії планують готувати протягом двох-трьох місяців, а далі приймати рішення як їх використовувати. 
  • «Щоб відправити на фронт мобілізованих, їх потрібно озброїти, вдягнути, нагодувати. З цим вже проблеми. До того ж ці люди абсолютно непідготовлені, зрозуміло, що їх чекає в Україні», — пояснив Резніков.
  • Міністр повідомив, що Генштаб готовий, має плани, як реагувати на мобілізацію в Росії. «Ми обговорюємо це з партнерами, адже збільшення кількості супротивника вимагає збільшення кількості допомоги та зброї». 

Контекст

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про часткову мобілізацію в РФ, про це він сказав у своєму зверненні до росіян. За словами міністра оборони Сергія Шойгу, Росія планує мобілізувати 300 000 резервістів. За даними ЗМІ, йдеться про 1 млн осіб.

Рішення про часткову мобілізацію для участі в війни проти України завдає удару по слабких місцях російської економіки. Зокрема, призов посилить падіння ВВП і підштовхне інфляцію, пише Bloomberg.

Матеріали по темі

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні