Категорія
Новини
Дата

Rozetka запустила доставку товарів до Польщі

Найбільший онлайн‑ритейлер України Rozetka запустив можливість замовляти доставку товарів до Польщі. Покупці отримуватимуть замовлення у поштових відділеннях, йдеться у повідомленні ритейлера.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Згідно із повідомленням, щоб замовити товар до сусідньої країни, він повинен містити позначку «Доставляємо в Польщу!»
  • Після оплати замовлення прибуде до найближчого поштового відділення від вказаної адреси. 
  • Зазначається, що сума одного замовлення не повинна перевищувати €150. Якщо сума більшf, вибір доставки до Польщі стане доступний лише після зменшення суми замовлення.
  • Для оформлення замовлення потрібно бути авторизованим на сайті Rozetka за номером телефону українського мобільного оператора, щоб мати змогу зайти у Особистий кабінет. Там міститься вся інформація про замовлення.
  • Оплата замовлень з доставкою до Польщі доступна тільки карткою онлайн.

Контекст

У березні Чечоткін, 43, відправив своїм співробітникам сумний лист. У ньому бізнесмен, який побудував разом із дружиною Іриною найбільшу в країні e-commerce платформу, назвав свою компанію «пікіруючим літаком». За перші тижні війни її виторг упав з 4 млрд грн на місяць до 23 млн грн, склад було заблоковано, а покупці масово повертали товар.

Відтоді новини від Rozetka були більш оптимістичні. Так, у серпні Rozetka вирішила надати свої склади для зберігання товарів усім компаніям, а не лише продавцям маркетплейсу. Наразі послуга доступна на складах Rozetka у Києві та Львові. 

Термін зберігання товарів на складах необмежений, перевезти їх можна як самотужки, так і сервісами кур’єрського доставлення.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні